Filma Me Titra Shqip: Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

136 min 1999 6,4 / 9130
Viti: May 19, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,664
Shikime: 1826
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mbretrësha e re Amidala, me ndihmën e kalorësve fisnikë Jedi, Anekinin e talentuar dhe Xhar Xhar Binksin gazmor do të përpiqet të mbrojë strategjikisht planetin e saj nga një pushtim i padrejtë, në një luftë spektakolare ndër yjore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR