Filma Me Titra Shqip: Absolutely Anything

85 min 2015 5,7 / 782
Kategoria: Komedi Fantashkence
Viti: Jun 26, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,822
Shikime: 2934
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup i çuditshëm alienësh bëjnë një eksperiment dhe i japin një njeriu të zakonshëm fuqi me të cilat ai mund të bëjë gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR