Filma Me Titra Shqip: All About the Benjamins

95 min 2002 6,1 / 86
Kategoria: Aksion Aventure Komedi
Viti: Mar 8, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,597
Shikime: 839
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic është në ndjekje të një krimineli të arratisur. Të dy përfundojnë në një shtëpi të braktisur, ku rastësisht përballen me një grabitje diamantesh. Në mënyrë të papritur ata lënë mënjanë ndryshimin dhe mospajtimin ndërmjet tyre duke
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR