Filma Me Titra Shqip: American Ultra

96 min 2015 6 / 1930
Kategoria: Komedi Aksion
Viti: Aug 19, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,489
Shikime: 2463
Pershkrimi
Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR