Filma Me Titra Shqip: Battleship

131 min 2012 5.7 / 4147
Viti: Apr 11, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.136
Shikime: 6672
Pershkrimi
Bazuar në lojën mjaft popullore të betejave në det. Një flotë ndërkombëtare në mision trajnimi, zbulon disa qënie jashtëtokësore që kanë si qëllim shfarrosjen e jetës mbi Tokë. Lufta përhapet kudo, në oqean, ajër dhe tokë, por shpresa e vetme e njerëzimit mund të jenë disa anije luftarake të bllokuara pas një mburoje të ngritur nga jashtëtokësorët...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR