Filma Me Titra Shqip: Big Stan

105 min 2007 5,8 / 340
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 6, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,324
Shikime: 1564
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një mashtrues alarmohet kur merr vesh se do futet në burg për mashtrim dhe punëson një mjeshtër të arteve marciale i cili do ta përgatisë atë për situatat e vështira që e presin ne burg duke e kthyer në një ekspert të arteve marciale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR