Filma Me Titra Shqip: Enemy at the Gates

131 min 2001 7,3 / 1942
Viti: Mar 14, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,551
Shikime: 6527
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë e dy snajperave ruse dhe gjermane që luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u përpjekur për të eleminuar njëri – tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR