Filma Me Titra Shqip: Boruto: Naruto the Movie

100 min 2015 7,6 / 337
Kategoria: Aksion Komedi Animacion
Viti: Aug 7, 2015
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 11,358
Shikime: 3367
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kanë kaluar disa vite që nga fundi I luftës Shinobi. Naruto Uzumaki është Hija e Shtatë e Zjarrit në këtë epokë. Djali I tij, Boruto Uzumaki do të hyjë në provimin përzgjedhës, së bashku me Sarada Uchiha dhe Mitsukin misterioz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR