Filma Me Titra Shqip: Burning Man

111 min 2011 6,5 / 35
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Sep 10, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,458
Shikime: 1502
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një shef kuzhine i një restoranti luksoz, në detin Bondi në Australi, mundohet të rregullojë jetën dhe marrëdhënien me djalin e tij i rrethuar nga femra.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR