Filma Me Titra Shqip: Cinderella

105 min 2015 6,7 / 5040
Viti: Mar 12, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,558
Shikime: 1361
Pershkrimi
Kur babai i saj vdes papritur, Ela e re gjeten veten në mëshirë të njerkës së saj mizore dhe vajzave të saj. Por fati i saj do të ndryshojë pasi të takojë një të panjohur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR