Filma Me Titra Shqip: Cowboys & Aliens

119 min 2011 5,5 / 3416
Viti: Jul 29, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,183
Shikime: 677
Pershkrimi
Një anije kozmike arrin në Arizona në vitin 1873 për të pushtuar Tokën, duke filluar me zonën e egër Perëndimore. Një grup me lopçarë dhe vendas u pengojnë rrugën për të arritur qëllimin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR