Filma Me Titra Shqip: Creed

133 min 2015 7,4 / 4498
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 25, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,178
Shikime: 1463
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson "Krid", i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe në të njëjtën kohë pavarësisht talentit nuk arrin të ketë sukses në botën e boksit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR