Filma Me Titra Shqip: Crimson Peak

119 min 2015 6,5 / 3267
Viti: Oct 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,353
Shikime: 3112
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Idith, një vajzë e re nga Amerika bie në dashuri me Tomas Sharp. Pasi ajo shkon të jetojë në shtëpinë e tij zbulon shumë të vërteta dhe sekrete të tmerrshme. Pas kësaj forcohet edhe besimi i saj në ekzistencën e fantazmave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR