Filma Me Titra Shqip: The Good Dinosaur

93 min 2015 6,7 / 3492
Viti: Nov 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,607
Shikime: 1249
Pershkrimi
Një dinozaur i quajtur Arlo, me shpirtin e tij të mirë dhe luftarak që fshihte brenda vetes, arrin të mposhtë frikën që ka dhe madje bëhet shok me një njeri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR