Filma Me Titra Shqip: Home Invasion

88 min 2016 5,2 / 83
Kategoria: Thriller
Viti: Feb 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,18
Shikime: 1519
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një grua e pasur dhe thjeshtri i saj sulmohen nga tre hajdutë ekspertë në shtëpinë e tyre luksoze,forma e vetme e ndihmës së saj vjen nga telefonata me një operator të sistemeve së sigurisë së shtëpisë. Por kur situata ashpërsohet me grabitësit, do t'i besojë ajo atij për të qënë sytë e saj dhe për ta nxjerrë nga ky rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR