Filma Me Titra Shqip: I Am Legend

101 min 2007 7,1 / 9987
Viti: Dec 14, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,851
Shikime: 4801
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR