Filma Me Titra Shqip: Juice

96 min 1992 7,1 / 190
Viti: Jan 17, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,24
Shikime: 2537
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si 'Juice'.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR