Filma Me Titra Shqip: Entrapment

112 min 1999 6,1 / 1131
Kategoria: Romance Dramatik Mister
Viti: Apr 29, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,112
Shikime: 4062
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një agjente e sigurimit është dërguar nga punëdhënësi i saj për të gjetur dhe për të ndihmuar për të kapur një hajdut arti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR