Filma Me Titra Shqip: Lolita

137 min 1997 7,1 / 719
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Sep 27, 1997
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,532
Shikime: 1585
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një profesor Britanik vjen në Amerikë për të dhënë mësim kërkon diku një dhomë me qira por vetëm pasi sheh vajzën 14 vjeçare të pronares, vendos të shpërngulet.Megjithëse e urren nënën, ai martohet me të pasi është e vemja mundësi t'i afrohet vajzës, e cila është shumë e pjekur për moshën e saj.Ata fillojnë një udhëtim së bashku, duke u përpjekur ta fshehin se janë babë e bijë,duke u ndjekur nga dikush, i cili Hambërtit i duket si polic.Xhelozia e thellë dhe ndoshta faji për dashurinë e ndaluar,
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR