Filma Me Titra Shqip: Lone Survivor

121 min 2013 7,4 / 2552
Kategoria: Aksion Dramatik Lufte
Viti: Dec 24, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,336
Shikime: 1093
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Marcus Luttrell dhe ekipi i tij dërgohen në një mision për ta kapur ose vrarë liderin famëkeq të Talibanëve Ahmad Shah, në Qershor të vitit 2005, por thuajse të gjithë mbeten të vdekur…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR