Filma Me Titra Shqip: Macbeth

113 min 2015 6,5 / 961
Viti: Aug 16, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,69
Shikime: 2237
Pershkrimi
Makbethi, Baroni i Glamisit, merr një porfeci nga një treshe shtrigash, se një ditë ai do të bëhet mbreti i Skocisë. I etur nga ambicia dhe i nxitur të veprojë nga bashkëshortja e tij, Makbethi vret mbretin e tij dhe arrin të marrë fronin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR