Filma Me Titra Shqip: Miracles

127 min 1989 6,9 / 63
Kategoria: Krim Aksion Komedi Dramatik
Viti: Jun 15, 1989
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 6,147
Shikime: 2902
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh nga fshati bëhet bosi i një bande duke blerë një trëndafil me fat nga një grua e moshuar. Ai dhe një këngëtare nga klubi i natës së bandës përpiqen të bëjnë një vepër të mirë për gruan e moshuar kur vajza e saj vjen për vizitë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR