Filma Me Titra Shqip: Mistress America

84 min 2015 6,6 / 328
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,179
Shikime: 512
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trejsi një studente e re përpiqet që të largojë zhgënjimin dhe vetminë e saj duke u afruar shumë me "motrën" e saj të ardhshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR