Filma Me Titra Shqip: Rush Hour

98 min 1998 6,9 / 2566
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Sep 18, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,324
Shikime: 4014
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi vajza e konsullit kinez rrëmbehet nga kriminelët e FBI-së, një detektiv kinez i përkushtuar pas punës së tij dhe një polic zezak thashethemexhi, merren me ketë çështje për të gjetur vajzën e rrëmbyer e cila ishte e preferuara e detektivit kinez.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR