Filma Me Titra Shqip: Eyes Wide Shut

159 min 1999 7,4 / 3144
Kategoria: Mister Dramatik Thriller
Viti: Jul 16, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,924
Shikime: 883
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një doktor nga Nju Yorku, i cili është i martuar me një mirëmbajtëse artesh e shtyn veten në një odise te rrezikshme seksi dhe morali pasi gruaja e tij pranon se njehere për pak sa nuk e ka tradhtuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR