Filma Me Titra Shqip: Spirited Away

125 min 2001 8,5 / 8580
Viti: Jul 20, 2001
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 38,129
Shikime: 1268
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
"Gjatë zhvendosjes së saj në periferi, një vajzë 10 vjeçare, bredh në një botë të sunduar nga zotërat,shtrigat dhe përbindëshat, ku qeniet njerëzore shndërrohen në kafshë."
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR