Filma Me Titra Shqip: Standoff

80 min 2016 5,9 / 165
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Jan 4, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,231
Shikime: 1224
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kartër (Thomas Jane) , është një veteran i turbulluar, të cilit i jepet një shans i dytë për të rifituar vetëbesimin, duke mbrojtur një 12 vjeçare nga një vrasës me pagesë. I paisur me një pushkë me një plumb të vetëm, ai përfshihet në një luftë fizike dhe psikologjike në përpjekje të dëshpëruara për të shpëtuar jetën e vajzës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR