Filma Me Titra Shqip: Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

142 min 2002 6,5 / 8271
Viti: May 15, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,424
Shikime: 1204
Trailer: YouTube
Pershkrimi
10 vite pas takimit të parë, Anakin Skajuokër zhvillon një marrëdhënie të fshehtë me Padmen, ndërsa Obi Uani heton tentativën për vrasje kundër senatores dhe zbulon një ushtri sekrete klonesh të bërë për Xhedait.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR