Filma Me Titra Shqip: Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

140 min 2005 7,3 / 8545
Viti: May 17, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,316
Shikime: 1645
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një luftë e vështirë midis kalorësve Xhedaj dhe separatistëve. Përpjekja për të ndaluar të keqen, sjell shumë të papritura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR