Filma Me Titra Shqip: Star Wars

121 min 1977 8,2 / 12972
Viti: May 25, 1977
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37,567
Shikime: 695
Pershkrimi
Luk Skajuolkër bashkon forcat me një kalorës Xhedai, një pilot kryelartë, një "Wookie" dhe dy robotë për të shpëtuar universin dhe princeshën Leia.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR