Filma Me Titra Shqip: Freerunner

87 min 2011 4,8 / 111
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 14, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,997
Shikime: 777
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me një bombë të kronometruar në qafën e tij, një vrapues i lirë i ri kundër kohës nga një fund i qytetit tek një tjetër për të shpëtuar veten e tij dhe të dashurën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR