Filma Me Titra Shqip: ACAB - All Cops Are Bastards

112 min 2012 7 / 504
Kategoria: Aksion Dramatik Krim
Viti: Jan 27, 2012
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 5,705
Shikime: 1253
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vështrim në njësinë e diskutueshme të policëve të trazirave dhe gjëndjeve të jashtëzakonoshme, e thënë nëpërmjet tregimeve të tre policëve veteranë dhe një të rekrutuari të ri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR