Filma Me Titra Shqip: Countdown

90 min 2016 5,1 / 43
Kategoria: Aksion Krim Mister
Viti: Apr 5, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,665
Shikime: 1070
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Super yjet e Wrestling Dolph Ziggler and Kane luajnë në këtë thriller elektrizues. Kur një psikopat rrëmben një fëmijë dhe e lidh me eksploziv, Rei (Ziggler) i ndjekur nga humbja e djalit të tij merr çështjen në dorë. Tani, ai duhet të mundë kohën, duhet të ndalojë këtë psikopat dhe të shpëtojë fëmijën e pafajshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR