Filma Me Titra Shqip: Straight Outta Compton

147 min 2015 7,7 / 2223
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,261
Shikime: 1072
Pershkrimi
Një grup i ri hip-hop-i del nga rrugët e rrezikshme të Compton-it në Los Angeles, Californi, të quajtur NWA. Në mesin e viteve 1980 ata e revolucionarizuan kulturën Hip Hop me muzikën dhe tekstet e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR