Filma Me Titra Shqip: Superbad

113 min 2007 7 / 4038
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 17, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,726
Shikime: 974
Pershkrimi
Dy shokë të ngushtë Sethi dhe Evani duhet të përballen me ankthin e ndarjes nga njëri-tjetri në fund të gjimnazit ndërkohë që plani i tyre për të marrë pije alkoolike për një festë shkon keq dhe përballen me disa situata aspak të këndshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR