Filma Me Titra Shqip: Taxi 2

82 min 2000 6,2 / 968
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Mar 24, 2000
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,695
Shikime: 3027
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Inspektori i policisë Emilien dhe shoferi i tij Daniel janë kthyer këtë herë në ndjekje të një grupi të Yakuzas Japoneze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR