Filma Me Titra Shqip: The Bad Education Movie

90 min 2015 5,7 / 87
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 21, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,613
Shikime: 1054
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Komedi rreth aventurave të disa fëmijëve dhe mësuesit të tyre që është më fëmi se vetë fëmijët të cilëve ai i jep mësim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR