Filma Me Titra Shqip: The Last Airbender

103 min 2010 4,6 / 2420
Viti: Jun 30, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,808
Shikime: 1996
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia paraqet aventurat e Ang. Më i riu i një sage të gjatë Avataresh të shquar. Ai duhet te lërë fëmijërinë e tij mënjanë që të ndaloje kombin e zjarrit të skllavërojë kombet e ajrit, tokës dhe ujit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR