Filma Me Titra Shqip: The Man from U.N.C.L.E.

116 min 2015 7,1 / 3926
Kategoria: Komedi Aksion Aventure
Viti: Aug 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,144
Shikime: 2470
Pershkrimi
Në fillim të viteve 1960, agjenti i CIA-s Napoleon Solo dhe operativi i KGB Illia Kurjakin marrin pjesë në një mision të përbashkët kundër një organizate misterioze kriminale, e cila punon për shtimin e armëve bërthamore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR