Filma Me Titra Shqip: The Perks of Being a Wallflower

103 min 2012 7,7 / 6663
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 20, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,339
Shikime: 950
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ngjarja e cila zhvillohet rreth një djali të mbyllur në vete (Çarli) që sapo ka filluar shkollën e mesme dhe ka vështirësi ne krijimin e shoqërisë, më në fund kupton jetën reale se si duhet funksionuar dhe të gjej vetë-vetën duke ju përshtatur botës reale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR