Filma Me Titra Shqip: The Ridiculous 6

119 min 2015 5 / 778
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 11, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,506
Shikime: 655
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy "Thika e Bardhë" Stockburn, i cili merr një udhëtim me pesë vëllezërit e tij (që nuk e dinte se i kishte) për të shpëtuar babanë e jashtëligjshëm që ishte rrëmbyer...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR