Filma Me Titra Shqip: The Wave

104 min 2015 6,6 / 673
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Aug 28, 2015
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 8,158
Shikime: 1430
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gjeolog dhe familja e tij gjenden në mes të një tsunami kur një rezervuar mes malesh shpërthen duke krijuar një dallgë 85 metra të lartë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR