Filma Me Titra Shqip: Twins

107 min 1988 5,9 / 1203
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 9, 1988
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,166
Shikime: 903
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Si rezultati i një eksperimenti të jashtëzakonshme të mbarësimit artificial, Xhulius dhe Vinsent janë dy burra 35 vjeç, binjakë të cilët kanë jetuar gjithmonë pa dijeninë e ekzistencës së njëri-tjetrit. Xhulius fizikisht i përsosur dhe i pafajshëm si një fëmijë, shkon në kërkim të vëllait të tij Vinsenit, i cili është një hajdut shkurtabiq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR