Filma Me Titra Shqip: Black Mass

122 min 2015 6,4 / 2222
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Sep 4, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,343
Shikime: 1115
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë Xhejms "Bardhoshi" Bolxhër, vëllai i senatorit të shtetit dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të Bostonit, i cili u bë informator i FBI-së për të spiunuar familjen mafioze që i kishte zënë territoret.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR