Filma Me Titra Shqip: Cloudy with a Chance of Meatballs 2

95 min 2013 6,4 / 1905
Kategoria: Animacion Familje Komedi
Viti: Sep 26, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,022
Shikime: 2315
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Flint Lokvud tashme punon në Kompaninë “Live Corp”, për idhullin e tij Çester V. Por, ai detyrohet të lëre postin e tij, kur mëson se makina e tij më famëkeqe është akoma funksionale dhe po kercenon e ushqimit të kafshëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR