Filma Me Titra Shqip: Haywire

93 min 2012 5,6 / 818
Kategoria: Aksion Thriller Mister
Viti: Jan 18, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,388
Shikime: 687
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
“Malori Kane” është një komando mercenare e cila merr përsipër misione që qeveritë nuk duan t’i pranojnë zyrtarisht. Pas përfundimit të një misioni shpëtimi në Barcelonë, largohet menjëherë për në Dublin. Por atje, do të tradhëtohet dhe do të gjendet nën shënjestër nga një ndjekje ndërkombëtare. Qëllimi i saj është të kthehet në SHBA për të mbrojtur familjen e saj dhe për të gjetur ata që e tradhtuan dhe të hakmerret.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR