Filma Me Titra Shqip: Brick Mansions

90 min 2014 5,9 / 999
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Apr 22, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,485
Shikime: 2616
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i Detroidit me ndihmën e një ish të denuari duhet ta mposhtin një kriminel dhe ta parandalojnë komplotin e tij për ta shkatërruar gjithë qytetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR