Filma Me Titra Shqip: Inside Man

129 min 2006 7,4 / 3295
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Mar 17, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,106
Shikime: 4340
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike të kriminelit në një situatë pengmarrje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR