Filma Me Titra Shqip: Mission: Impossible - Rogue Nation

131 min 2015 7,1 / 5761
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Jul 23, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,259
Shikime: 2141
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese të angazhuar për shkatërrimin e IMF-së.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR