Filma Me Titra Shqip: Letters to Juliet

105 min 2010 6,9 / 1942
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: May 14, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,454
Shikime: 3779
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në Verona të Italisë - qyteti i bukur ku Romeoja takoi për herë të parë Zhulietën - ekziston një vend ku zemërthyerit lënë letrat e tyre duke i kërkuar ndihmë Zhulietës. Është aty ku shkrimtarja frymëzuese Sofi gjen një letër 50-vjeçare që do t’i ndryshojë jetën përgjithmonë. Ndërsa niset në një udhëtim romantik me autoren e letrës, tashmë gjyshe, dhe nipin e saj bukurosh, që të tre do të zbulojnë se ndonjëherë historia më e madhe e dashurisë mund të jetë e jotja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR